محل تبلیغات شما
#ویزای_اربØین / Ùر ک٠دارد Ùوس کرب و بلا بسم الل٠+تØاویر

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که بار دیگر خوشحالی و شادی را به قلب دوستداران ابا عبداللّه الحسین هدیه کرد؛ خبری مبنی بر حذف شدن ویزای اربعین که با استقبال گسترده مردم و کاربران فضای مجازی همراه شد.

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور صبح روز گذشته با محمد بدر ناصر معاون امنیتی وزیر کشور عراق دیدار کرد. در این دیدار تصمیماتی برای حل مشکل زائران اربعین گرفته شد تا رفت‌وآمد برای زائران آسان شود. بر این اساس صدور ویزا برای زائران اربعین حذف شد و زائران تنها با گذرنامه و بیمه‌نامه به زیارت می‌روند. قرار شد دو کشور درخصوص بازگشایی مرز خسروی تلاش کنند که اگر زمینه رفت‌و‌آمد در آن مسیر حل شد به تردد زائران کمک شود. براساس توافق از اول محرم انتقال مواد غذایی بدون گرفتن عوارض و از مرز سومار انجام می‌شود.

انتشار این خبر خوشحال کننده  در رسانه‌ها سبب شد کاربران فضای مجازی با انتشار پست‌های در صفحات شخصی خود نسبت به آن واکنش نشان دهند و ابراز خوشحالی کنند.

پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او: انتقام سخت در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود

سردار آزمون از علی دایی سبقت گرفت

حسینی که سردار سلیمانی از او گفت، که بود؟!

زائران ,اربعین ,کشور ,فضای ,انتشار ,ویزای ,ویزای اربعین ,برای زائران ,کاربران فضای ,فضای مجازی ,وزیر کشور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روداب نیوز فروی ناب The Best NHL Calgary Flames, Wholesale Jerseys. دکادیزاین یک لینک دونی بزرگ و برتر خوشنویسان بوکان خواب راحت ارتباطات آنگونه که من دوست دارم اندیشه کنم. opivfeshard jacorsimun